GHA Güncel Haber Ajansı

​Kaldırıma Park Etmek Eskisi Gibi Kolay Olmayacak

​Kaldırıma Park Etmek Eskisi Gibi Kolay Olmayacak
Bu haber 04 Ağustos 2017 - 18:18 'de eklendi ve 323 görüntüleme kez görüntülendi.

Zeytinburnulu vatandaşlar istek, öneri ve şikayetlerini artık WhatsApp’tan bildiriyor.

Zeytinburnu Belediyesi, WhatsApp çözüm merkezi ile vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerini daha hızlı çözüme kavuşturuyor. 0552 444 1984 hattından vatandaşların sesi olan çözüm merkezi, uygulama sayesinde ilçe sakinlerinin taleplerine anında cevap verebiliyor. Haftanın 7 günü aktif olan WhatsApp hattından sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturan vatandaşlar ise uygulamadan oldukça memnun.

HIZLI ÇÖZÜM

İhbar hattı gibi de çalışan çözüm merkezine, aracını yaya kaldırımına park eden, temizlik kurallarına uymayan, çöp çıkarma saatlerinden önce ve sonra dışarıya çöp atan vatandaşlar da ihbar edilebiliyor. Yapılan şikayet kanıtlandığı takdirde dışarıya çöp bırakma saatlerine uymayan ya da aracını yaya kaldırımına park eden vatandaşlar yönce tebligatla uyarılıyor. Aynı kural ihlalini ikinci kez yaptığı takdirde ise haklarında cezai işlem uygulanıyor.

Vatandaşlardan gelen her türlü talep, şikayet ve önerileri kayıt altına alan ekipler uygun bir bilgilendirme yaptıktan sonra konuyu ilgili müdürlüklere iletiyor. Müdürlüklerden alınan dönüşler ve sonuçlar neticesinde çözüm kısa sürede vatandaşlara iletiliyor.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER