GHA Güncel Haber Ajansı

11. Ankara Kitap Fuarı Ücretli Mi? ATO Congresium’a Nasıl Gidilir

11. Ankara Kitap Fuarı Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium’da 6 Ocak 2017 tarihinde başladı. 11. Ankara Kitap Fuarı ücretli mi?

11. Ankara Kitap Fuarı Ücretli Mi? ATO Congresium’a Nasıl Gidilir
Bu haber 06 Ocak 2017 - 17:30 'de eklendi ve 585 görüntüleme kez görüntülendi.

11. Ankara Kitap Fuarı ücretli mi? İşte fuar hakkında tüm merak edilenler. 11. Ankara Kitap Fuarı Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium’da 6 Ocak 2017 tarihinde başladı ve 15 Ocak’a kadar devam edecek. Organizasyonu ise Eylül Fuarcılık üstleniyor. 11. Ankara Kitap Fuarı için salona girişler 2 lira olurken öğrencilerden ücret alınmayacak.

Eylül Fuarcılık Koordinatörü Remzi Çayır, bir restoranda gerçekleşen basın toplantısında, konuk ülke olarak Kazakistan’ın ağırlanacağı fuara 250 yayınevinin katılacağını, fuarda 300 imza ve 50’ye yakın konferans etkinliğinin gerçekleştirileceğini söyledi.

SAHAFLAR DA YER ALACAK

Çayır, Ankara’da kültür, sanat ve edebiyata değer vermiş isimlere açılışta plaket takdim edileceğini, fuara onur yazarı olarak Ahmet Ümit ile Rus yazar ve şair Mihail Sinelnikov’un katılacağını bildirdi.

11. Ankara Kitap Fuarı’nın Milli Eğitim Bakanlığı, Avrasya Yazarlar Birliği, KOSGEB ve Kazakistan’ın organizatörlüğü ve desteğiyle gerçekleşeceğini ifade eden Çayır, “Türkiye’nin en büyük yayınevleri fuarda yerlerini alacak. İstanbul’daki tarihi Cağaloğlu’nda gerçekleşen tarihi sahaflar festivali de fuarımızda yer alacaktır” dedi.

11. ANKARA KİTAP FUARINA NASIL GİDİLİR?

Kızılay’dan ve Sincan yönünden Eskişehir Yolu’na giden tüm otobüs, metro ve minibüslere binerek 11. Ankara Kitap Fuarı’nın düzenlendiği ATO Congresium’a gidebilirsiniz.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER