GHA Güncel Haber Ajansı

3 Ocak Aksaray ve Niğde’de Okullar Tatil Mi? Valilik Kararı Bekleniyor

Yeni yılın ilk iş günü 2 Ocak Pazartesi günü Niğde ve Aksaray’da okullar tatil olmuştu. Peki, 3 Ocak Niğde ve Aksaray’da okullar tatil mi?

3 Ocak Aksaray ve Niğde’de Okullar Tatil Mi? Valilik Kararı Bekleniyor
Bu haber 02 Ocak 2017 - 17:06 'de eklendi ve 152 görüntüleme kez görüntülendi.

Yeni yılın ilk iş günü olan 2 Ocak Pazartesi günü Aksaray ve Niğde’de okullar tatil olmuştu. Niğde ve Aksaray’da öğrenciler 3 Ocak Aksaray ve Niğde’de okullar tatil mi diye merak etmeye başladı. Milli Eğitim Bakanlığı il müdürlükleri ve Valiliklerin internet sitesinden açıklama bekleniyor.

3 OCAK NİĞDE’DE OKULLAR TATİL Mİ?

Öğrenciler ve veliler Niğde’de 2 Ocak Pazartesi günü için kar tatili açıklamasının ardından 3 Ocak için de kar tatili beklentisi içine girdiler. Yoğun kar yağışı ve aşırı buzlanma nedeniyle Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2 Ocak’ta kar tatili açıklaması yapılmıştı. Şimdi herkes 3 Ocak Salı günü Niğde’de okullar tatil mi sorusunun cevabını merak ediyor. Resmi açıklama geldiği anda Güncel Haber Ajansı olarak detayları aktarmaya devam edeceğiz.

3 OCAK NİĞDE HAVA DURUMU

3 OCAK AKSARAY’DA OKULLAR TATİL Mİ?

Aksaray’da yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle eğitime 2 Ocak 2017 Pazartesi günü ara verilmişti. Öğrenciler merakla 3 Ocak Salı günü okullar tatil olacak mı sorunun cevabını bekliyorlar. Henüz konuyla ilgili olarak Aksaray Valisi Aykut Pekmez’den bir açıklama gelmedi. Aksaray İl Milli Eğitim Müdürlüğü de 3 Ocak Aksaray kar tatili haberleriyle ilgili olarak açıklama yapmadı.

AKSARAY VALİSİ AYKUT PEKMEZ 2 OCAK KAR TATİLİ HABERİNİ TWİTTER’DAN BU ŞEKİLDE DUYURMUŞTU.

3 OCAK AKSARAY’DA HAVALAR NASIL OLACAK?

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER