GHA Güncel Haber Ajansı

4 Ocak Çarşamba Konya’da Okullar Tatil Mi? Konya Valiliği Açıklaması Bekleniyor

4 Ocak’ta Konya’nın Meram, Karatay ve Selçuklu ilçelerinde okullar tatil olacak mı diye merak edenler Konya Valiliği’nin sitesine akın ediyor.

4 Ocak Çarşamba Konya’da Okullar Tatil Mi? Konya Valiliği Açıklaması Bekleniyor
Bu haber 03 Ocak 2017 - 16:23 'de eklendi ve 149 görüntüleme kez görüntülendi.

Konya’da il genelinde yoğun kar yağışı ve aşırı buzlanma sonrasında okullar 3 Ocak 2017 Salı günü tatil edilmişti. Öğrenciler ve veliler Konya Valiliği açıklamasını bekliyor. 4 Ocak’ta Konya’nın Meram, Karatay ve Selçuklu ilçelerinde okullar tatil olacak mı diye merak edenler Konya Valiliği’nin resmi internet sitesine ve Twitter hesabına akın ediyor.

4 Ocak’ta Konya’nın ilçeleri Beyşehir, Meram, Cihanbeyli, Ereğli, Selçuklu, Taşkent, Seydişehir’de okullar tatil olacak mı? Herkes Konya Valiliği 4 Ocak kar tatili açıklamasını bekliyor.

Konya Valiliği, 3 Ocak kar tatili haberini Twitter’dan bu şekilde duyurmuştu;

Konya Valiliği’nin resmi internet sitesinden 3 Ocak 2017 Salı günü için yapılan kar tatili açıklamasında Meram Karatay Selçuklu ilçelerinde bulunan ilk ve orta dereceli okulların tatil edildiği belirtilmişti. 

Konya Valiliği kar tatili açıklaması da şu şekilde belirtilmişti;

Konya Valisi Yakup Canbolat, 3 Ocak Salı günü kar tatili haberini Twitter hesabından bu şekilde duyurmuştu.

Konya’da 4 Ocak okullar tatil mi diye merak eden öğrenciler Konya Valisi Yakup Canbolat’tan kar tatili açıklaması bekliyorlar. Konya Valiliği resmi internet sitesinden açıklama yapmazken Vali Yakup Canbolat’ta 4 Ocak kar tatili ile ilgili olarak resmi bir açıklama yapmadı.

4 OCAK KONYA HAVA DURUMU NASIL OLACAK?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün uyarısına göre Konya’da 4 Ocak hava durumu parçalı bulutlu ve aşırı don uyarısı yapıldı. Konya’da yaşan vatandaşların hava koşullarına göre önlem alması gerekiyor. Yağış %10 oranında olabilir, nem %70 oranında olacak ve rüzgar 10 kilometre/s oranında esecek.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER