GHA Güncel Haber Ajansı

Alışverişin Yeni Adresi

Bir çılgınlık haline gelen alışveriş yaşantımız haline gelmiştir. Hemen hemen ger gün çıkıp bir şeyler alma ihtiyacı duyarız. Dışarı çıkamasak da internet ortamında e-ticaret sitelerinden istediğimiz ürünleri alarak alışveriş yapmaktayız.

Alışverişin Yeni Adresi
Bu haber 30 Kasım 2017 - 13:03 'de eklendi ve 1.029 görüntüleme kez görüntülendi.

Bir çılgınlık haline gelen alışveriş yaşantımız haline gelmiştir. Hemen hemen ger gün çıkıp bir şeyler alma ihtiyacı duyarız. Dışarı çıkamasak da internet ortamında e-ticaret sitelerinden istediğimiz ürünleri alarak alışveriş yapmaktayız. Çeşitli kampanyalar alışveriş çılgınlığını daha cazip hale getirmiştir. Özellikle bayanlarda bu çılgınlık tutku haline gelmiştir. Birçok markanın imkan sunduğu platform olan e-ticaret siteleri mevcuttur. Bu siteler arasına Türkiye de girmeye hazırlanan Amazon sitesi Dünyanın en büyük alışveriş sitesi olarak bilinmektedir. Amazon Türkiye ayağında doğrudan servis imkanı sunmuyor olsa da dünyanın her yerinden sipariş almakta ve neredeyse tüm dünya ülkelerine ürün göndermektedir.

Site özellikleri

Firmanın piyasa değeri yaklaşık 550 milyar dolar civarındadır. Başta elektronik bilgisayar olmak üzere, giyim, mobilya, aksesuar üzerine yüzlerce hatta milyonlarca çeşit ürün satmaktadır. Bünyesinde çok fazla ürün çeşidi ve marka bulunmaktadır. Logosundaki sarı çizginin anlamı a dan z ye işaretlenmiş yani her şey mevcut anlamı taşımaktadır. Amazon alışveriş siteleri gibi üye olunarak sipariş verilmektedir. Üyelik üye ol kısmında form doldurularak gerçekleşir.

https://www.amazonpaketim.com/

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER