GHA Güncel Haber Ajansı

AÖL Sınavlarına Giremeyenlere Mazeret ve Telafi Sınavı Yapılacak Mı?

7-8 Ocak 2017 tarihlerinde MEB tarafından yapılan Açıköğretim Lisesi (AÖL) sınavlarına giremeyenlere mazeret ve telafi sınavı yapılacak mı?

AÖL Sınavlarına Giremeyenlere Mazeret ve Telafi Sınavı Yapılacak Mı?
Bu haber 07 Ocak 2017 - 15:15 'de eklendi ve 423 görüntüleme kez görüntülendi.

İstanbul’da dün akşam saatlerinden itibaren etkisini gösteren kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Açıköğretim Lisesi sınavları 7-8 Ocak 2017 tarihlerinde gerçekleştiriliyor. AÖL sınavlarına giremeyenler için telafi ve mazeret sınavları yapılacak mı? sorusunun cevabı belli oldu. AÖL sınavları iptal mi diye merak eden binlerce öğrenci Milli Eğitim Bakanlığı’ndan açıklama bekledi. İstanbul Valiliği ve Milli Eğitim Bakanlığı konuyla ilgili olarak resmi bir açıklama yapmadı. AÖL sınavları 7 Ocak Cumartesi günü iptal edilmedi ve başarıyla gerçekleştirildi.

AÖL SINAVLARINA MAZERET HAKKI

7-8 Ocak 2017 tarihlerinde yapılan Açıköğretim Lisesi (AÖL) sınavlarına kar nedeniyle katılmayan öğrenciler için yetkililer tarafından mazeret hakkı verileceği açıklandı. Öğrenciler AÖL mazeret sınavlarının ne zaman yapılacağını merak ediyor.

8 OCAK AÇIKÖĞRETİM LİSESİ (AÖL) SINAVLARI İPTAL Mİ?

8 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilecek AÖL sınavlarının iptal olup olmayacağı öğrenciler tarafından merak ediliyor. İstanbul’un genelinde bastıran kar yağışı yer yer 40 santimetreye kadar ulaştı. AÖL öğrencileri “8 Ocak AÖL sınavları iptal mi?” diye merak etmeye devam ediyor.

AÖL SINAVLARININ İPTAL EDİLMEMESİ REZALETTİR

İstanbul’da akşam saatlerinde bastıran kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. AÖL sınavları iptal edilmedi fakat yetkililer kar nedeniyle AÖL sınavlarına giremeyen adaylara mazeret hakkı verileceğini açıkladı. AÖL sınavları için mazeret hakkının ne zaman verileceği merak konusu oldu.

 

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER