GHA Güncel Haber Ajansı

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı başlıyor

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı başlıyor
Bu haber 24 Ekim 2017 - 0:21 'de eklendi ve 1.087 görüntüleme kez görüntülendi.

Her yıl ambalaj sektörünün önemli firmalarını sektör profesyonelleriyle bir araya getiren Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, bu yıl kapılarını 23. kez açıyor.
25-28 Ekim 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da gerçekleşecek olan fuar; ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine kadar tüm ihtiyaçlara yönelik çözümleri bir araya getiriyor. 

Türkiye ekonomisinin en önemli taşlarından biri olan ambalaj ve gıda teknolojileri sanayisinin küresel pazarlardaki gücünü artırmak için 23 yıldır düzenlenen Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine kadar tüm ihtiyaçlara tek bir noktadan cevap veriyor.

REED TÜYAP ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) işbirliği ile 25-28 Ekim 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuar, 43 ülkeden 1.122 katılımcı ve 95 ülkeden 58 bin ziyaretçiyi aynı çatı altında buluşturmak için gün sayıyor. Tüyap yurt dışı ofisleri ve Reed’in 43 ülkede yer alan temsilcileri ile tüm dünyada fuar tanıtım çalışmaları sonucunda, hedef pazarlardan 41 ülkeden 1000’den fazla profesyonel satın alım heyeti ile toplamda 6.500 uluslararası ziyaretçi Avrasya Ambalaj 2017 Fuarı’nda ağırlanacak. Almanya, Azerbaycan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Fransa, Irak, İngiltere, İran, İsrail, İtalya, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Tunus, Rusya, Ürdün ve Yunanistan başta olmak üzere 1000’in üzerinde alım heyeti fuarda ağırlanacak.

Bu yıl konuk ülke olarak Fas’ı ağırlayacak olan fuar; Türkiye ambalaj ürün ve makine – ambalaj baskı – gıda işlem ve içecek dolum başta olmak üzere gıda ve gıda dışı tüm sektörlere hizmet veren tüm firmaların yeni pazarlara ulaşmasında önemli bir köprü olmaya devam ediyor.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER