"Enter"a basıp içeriğe geçin

Aynı Çöplüğün Kargaları

Şimdilerde bu konu; ilkokul çocukları gibi sen onu dövünce onun abisini veya babasını çağırıp seni dövdürmesine benzedi. Ya da bir tiyatro mu izliyoruz?

Haberimiz bile yok oysa sadece farklı vücutlarda aynı insanız. Demek ki düşünce yapımız farklı. Tükürdüğü kabı yalanı mı ararsın, yoksa beraber yalayanları mı?

Okunan yazılar yazmayı bilmesek sanırım o insanlara durumun bu kadar yanlış olduğunu anlatamayacağız. Ya da anlamak istemeyecekler. Ama "KIT" beyinlilere benziyorlar. Adama ne dersen tersini yapıyor ya da "ZIT" beyinli mi demeliydim? Yoksa beyinsiz mi.

Aslında o kadar zor değil kimin ne halt yediğini görmek. Medyaya servis edebiliyorlar. Şu 15 liraya alınan selfi(özçekim) çubuklarıyla. Ama bazıları bu durumu bir gazete köşesinde, bir televizyon kanalında yapıyor. Onların haline kim üzülecek.

Korumak istediği adamın kendisinden daha beter hal içinde olduğunu bilmeyenler var. İşte biz bunlardan bahsediyoruz. Algılayabilen'e, anlatabildiklerimize.

Konu başlığımın sanırım kimi anlattığını biraz anlamış olacaksınız. Ta bi gündemi ve yazılanları okuduğunuz zaman. Çünkü boşa yazılacak yazı yok anlayabilecek insan çok. İnsan koruyacağım derken kendini içeri attırmak için kaşınan bir kaç birey görüyorum o yazıda. Sanki tuvalete götürmüşler "TAS" yardımcılığı ediyor batının adamı (doğunun).

Bazı insanlara anlatamıyoruz bu durumu. Neden böyle diyorlar söyleyecek bir şey bulamıyoruz. Onlarda haklı öğrenmek istiyorlar ama bu şartların öğrenmek için el verişli olduğunu hiç sanmıyorum. Engebeli biraz eh birazda çöplük kargalarına bırakılmış bir mecra. Anlatabildiklerimiz varsa ne âla ama bazı insanların o kargalardan farkının olduğunu düşünmüyorum.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir