"Enter"a basıp içeriğe geçin

Batı Halep’e ağlamıyor

Suriye sınırlarında insanlık dramı yaşanıyor yine. Halep Müslümanlarına üzüldük. Gözü yaşlı analar, babalar canından oldu. Yalan oluyor koca bir ülke. Petrol ve emperyalizm adı altında yapmadıkları hainlik kalmayan dış güçler bu sefer sömürge durumunu aşırı kaçırdı.

Daha ne zamana kadar böyle devam edecek. İnsanlar sadece sivil olduğu ve günahsız olan bebekler sadece gözü daha yeni açılmadan mı? öldürülecekler.

Allah’ınız yok mu? diyeceğim ama şirk koşmaktan korkuyorum. Yazıklar olsun İsrail yangını, Amerika iç savaşı ömrünüze en büyük darbe olsun inşAllah. Öldürdüğünüz silahların mermisi denk gelsin şakaklarınıza geberin diyeceğim geberin.

H.z Ali bu konuyla alakalı çok güzel bir söz söylemiş; Bir zulmü engelleyemiyorsanız en azından onu herkese duyurun. buyurmuştur.

Duyuruyoruz ama Batı sağır kalıyor. Petrol var diyelim hepsi kulaklarını dört açar. Gözlük takarak hemen konuya adapte olmaya uğraşırlar. Ama söz konusu sivil ve Müslümanlar olunca bir ucu İslam’a dokunacağını bildikleri için silahları ve tankları saklamıyorlar. Yazıklar olsun demekten başka bir durum yok. Allah hepsini perişan eylesin. Acıların en büyüğünü, en kötüsünü yaşayın.

Ama Allah biliyor ya hesaplaşma vakti biz dua edeceğiz siz kahrolacaksınız. Ne günahı vardı bebeklerin, ne günahı vardı ailelerin direği babaların yazık değil mi? Ya annelere ne demeli cennet onların ayakları altında değil miydi?

Yazıklar olsun Batı, Batı medyası, İslam’ı yıkmaya çalışmayın. Allah yukarda bir yangında sizin ailenizde yanar kül olursunuz inşAllah.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir