GHA Güncel Haber Ajansı

Beyaz Show konukları belli oldu

Beyaz Show 10 Şubat’ta yayınlanacak mı derken Beyaz Show’un 10 Şubat konukları belli oldu. Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show’un konukları…

Beyaz Show konukları belli oldu
Bu haber 09 Şubat 2017 - 16:29 'de eklendi ve 669 görüntüleme kez görüntülendi.

Kanal D ekranlarının sevilerek ve beğenilerek izlenen talk show programı Beyaz Show, 10 Şubat Cuma günü reyting rekorlarını alt üst edecek gibi görünüyor. Beyazıt Öztürk tarafından sunulan Beyaz Show’un konukları birbirinden ünlü isimler olacak. 3 Şubat Cuma günü yayınlanmayan Beyaz Show şimdiden izleyicileri heyecanlandırdı.

BEYAZ SHOW 10 ŞUBAT CUMA GÜNÜ KONUKLARI KİM OLACAK?

Beyazıt Öztürk’ün sunduğu ve Kanal D ekranlarında yayınlanan talk show programı Beyaz Show’un 10 Şubat konukları; İrem Derici, Mustafa Ceceli, Tuvana Türkay, Oğuz Özyaral, Yılmaz Vural, Çağatay Akman ve Vural Yaşaroğlu olacak.

Beyaz Show bu hafta izleyenleri kahkahaya boğacak. Beyaz Show’da pop müziğin efendi prensi olarak tanınan Mustafa Ceceli, pop müziğin yükselen yıldızı olarak bilinen İrem Derici, “Olanlar Oldu” filmiyle yıldızı parlayan güzel oyuncu Tuvana Türkay, Doktor Oğuz Özyaral, “Fırıldak Ailesi” filmiyle Yılmaz Vural, filmin yaratıcısı, mizahın usta kalemi Varol Yaşaroğlu ve “Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısıyla hit olan genç sanatçı Çağatay Akman konuk olacak.

BEYAZ SHOW 10 ŞUBAT’TA YAYINLANACAK MI?

Beyaz Show, bilindiği üzere iki haftada bir yayınlanıyor. Geçtiğimiz Cuma günü yani 3 Şubat 2017 Cuma günü ekranlara gelmeyen Beyaz Show bu hafta önemli konuklarıyla ekranlara gelecek. Kanal D ekranlarında birbirinden güzel anlar yaşanacak.

EN SON VEZİR PARMAĞI FİLMİ OYUNCULARI KATILMIŞTI

3 Şubat’ta yayınlanan Beyaz Show’a “Vezir Parmağı” filminden Mahsun Kırmızıgül, Gülben Ergen, Ali Sürmeli, Yasemin Yalçın, Nuri Alço ve Hayrettin Karaoğuz konuk olarak katılmıştı. Beyaz Show’da 27 Ocak gecesinde birbirinden komik anlar yaşanmıştı.

Beyazıt Öztürk, 27 Ocak’ta ünlü et lokantalarının sahibi Nusr-Et’e rakip olarak Fikr-Et videosu hazırlamıştı.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER