GHA Güncel Haber Ajansı

Binlerce Kişi Hindistan’a 4 TL ye Uçak Bileti Aldı !

Türkiye’den Hindistan’a 4 liraya uçak bileti. Sadece 4 TL ye Türkiye’den Hindistan’a gidecekler. Emirates’in kampanyası ya da açığı olarak görülen bu durum, 6 şubat öğlen saatleri civarında, kullanıcıların 4 liraya uçak bileti almasıyla ve Türkiye’nin seyahat gruplarından, Interrail Turkiye’nin Facebook sayfasında paylaşmasının ardından gerçekleşti…

Binlerce Kişi Hindistan’a 4 TL ye Uçak Bileti Aldı !
Bu haber 06 Şubat 2017 - 20:45 'de eklendi ve 681 görüntüleme kez görüntülendi.

Türkiye’nin en büyük seyahat topluluğu olan Interrail Turkiye üyeleri, bir havayolu firmasından sadece 4 TL ye Türkiye-Hindistan uçak bileti aldı. Check-in yapan üyeler, Emirates’ten de biletlerini kontrol edip onaylandığını gördü. Toplamda 2-3 bin liralık biletleri sadece 4 TL’ye alan üyeler, bu fiyatların nedenin bir sistem açığı olduğun düşünüyor, fakat alınan tüm biletler check-in yapılıp onaylatılmış durumda.

İnternet sitelerinin promosyon amacıyla başlattığı kampanyalarda yapılan faciaya bir yenisi daha eklendi gibi görünüyor. Tripsta adlı uçak bileti sitesinden bilet alanlar, sitede ki teknik bir sorundan dolayı 4 TL’ye Hindistan’a uçak bileti aldı. İki arkadaşın Hindistan’a bilet alıp, seyahat grubunda paylaşmasıyla, 200 binden fazla üyesi olan grupta gönderiyi görenler 4 liraya uçak bileti almak için siteye akın attı. Bu sayede çok sayıda insan Hindistan’a 4 liraya uçak bileti almış oldu.

 

Emirates’in ya kampanya ya da açığı olarak belirtilen bu durumdan diğer uçak bileti sitelerinden de yararlanılabiliyor.

 

 

 

 

BİLETLER EMIRATES’TE ONAYLANDI

Dünya’nın en büyük hava yolu firmalarından olan Birleşik Arap Emirlikleri merkezli Emirates, 4 TL’ye alınan uçak biletlerini onayladı. Üyeler sadece Hindistan’dan bilet almayla kalmadı, 4 liraya çin, japonya, nepal gibi ülkelere de çok sayıda uçak bileti alan oldu.

 

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER