GHA Güncel Haber Ajansı

Butik kart ile Paykasa İster Al İster Sat

Butik kart ile Paykasa İster Al İster Sat
Bu haber 11 Temmuz 2017 - 18:20 'de eklendi ve 237 görüntüleme kez görüntülendi.

Dünyada ön ödemeli kart olarak bilinen  Paykasa ‘yı sizleriteknoloji dünyasında güvenli limanlara taşıyor. Dünyada insanların alıverişleri sanal ortamda yapması güvenlik sorunlarını ortaya çıkardı. Bu güvenlik açıklarından biri ise kart bilgilerinizi çalınarak hesaplarınızın boşaltılması oldu. Buna karşı olarak alternatif çözüm olarak çıkarılan ön ödemeli sanal para kartı paykasa sizi internet dolandırıcılarına karşı koruma altına alıyor. Sanal dünya üzerine kurulan yüz binlerce alışveriş, oyun, bahis sitelerinde geçerli olan pay kasa kartı güvenliğinizi üst safhada tutuyor.

Paykasa alıp alışveriş yapabilir. Dilerseniz de paykasa bozdurma işlemini doğru zamanda yaparak kar elde edebilirsiniz. Alışverişlerinizde arta kalan paranın üstünü nakit paraya çevirmek için tarafınıza bir kod gönderilecektir. Bu gelen paykasa kodu nakit paraya çevrilmesini isterseniz, öncelikle paykasa bozdurma için güvenilir bir site bulmanız gerekecek. Tamda bu sırada Güvenlik konusunda tam not almış olan butikkart.com ile tüm işlemlerinizi gönül rahatlığıyla yapabileceğinizi göreceksiniz.

 

Paykasa Türkiye’de www.butikkart.com web sitesi üzerinde 10Euro,15Euro 50 Euro,1000Euro ve 2000Euro olarak satın alabilir alış verişlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

 

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER