GHA Güncel Haber Ajansı

Desteksiz Kalmayın

Gelişen teknoloji ile birlikte internet denen olay birden hayatımıza girmiş ve bizi birçok yeni uygulama ile tanıştırmıştır. Özellikle sohbet ve görüntülü konuşma özellikli ya da sosyal paylaşım siteleri denen internet sitelerinde bir fotoğraf…

Desteksiz Kalmayın
Bu haber 03 Ekim 2017 - 13:40 'de eklendi ve 106 görüntüleme kez görüntülendi.

Gelişen teknoloji ile birlikte internet denen olay birden hayatımıza girmiş ve bizi birçok yeni uygulama ile tanıştırmıştır. Özellikle sohbet ve görüntülü konuşma özellikli ya da sosyal paylaşım siteleri denen internet sitelerinde bir fotoğraf, yazı ya da video paylaşmamıza imkan veren bu uygulamalar oldukça sık kullanılmış ve milyonlara ulaşan üye sayıları ile en çok tercih edilen ve tıklanan uygulamalar olmuştur.

 

Olumlu Özellikleri Mevcut

 

Anlık mesajlaşma uygulamalarından olan whatsapp sosyal hayatta kullanıldığı kadar kurumsal hayatta da kullanılmaktadır. Bir web sitesi yetkililerine ulaşmak için kullanılan canlı destek sistemi artık whatsapp üzerinden yapılabilmektedir. Whatsapp canlı destek denen bu sistemlerde telefon numarasından direkt olarak anlık görüşme sağlanabilir ve yaşanan problemler için bu yol kullanılabilir.

 Destek Önemli

 

Özellikle alışveriş siteleri için önemli olan canlı yardım sitenizin tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Canlı destek ile kurulan iletişim size güvenirlik de sağlamaktadır. Firmamız tarafından sitelerinize her türlü kurumsal iletişim sistemleri yüklenmekte olup müşterilerinle olan bağlarınızı kuvvetlendirmenize yardımcı oluyoruz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

suppsay.com

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER