GHA Güncel Haber Ajansı

Ece Erken’in Sağlık Durumu Herkesi Korkuttu

Ece Erken dün akşam bir mekanda yediği etten zehirlendi. Ece Erken’in sağlık durumu hayranları tarafından merak edilirken açıklama geldi.

Ece Erken’in Sağlık Durumu Herkesi Korkuttu
Bu haber 07 Ocak 2017 - 14:43 'de eklendi ve 116 görüntüleme kez görüntülendi.

Ünlü televizyon sunucusu Ece Erken geçtiğimiz akşam gittiği bir mekanda yediği yemeklerden dolayı zehirlendi. Ece Erken’in sağlık durumu hayranları tarafından merak edilirken Ece Erken sosyal medya hesabından açıklama yaptı. 6 Ocak 2017 tarihinde 21.00’dan itibaren rahatsız olduğunu belirten Ece Erken sabaha kadar kustuğunu ve halsizliğini hayranlarıyla paylaştı.

Ece Erken’in gittiği mekanda yediği etten zehirlendiği belirtiliyor. TRT1 ekranlarında yayımlanan İki Fikir programını bu hafta sunmayacak olan Ece Erken 10 Ocak Salı günü televizyon ekranlarında olacağını açıkladı.

Diğer taraftan İyi Fikir programının sosyal medya hesaplarından açıklama yapıldı.

 

ECE ERKEN INSTAGRAM HESABINDAN ŞU AÇIKLAMALARI YAPTI;

“Dün akşam 21:00’den beri şişkinlik, gaz, sonrasında ishal ve kusma sabah 06:00’ya kadar sürdü. Yine de kanala gelip yayına çıkacaktım ama o kadar halsiz o kadar kötüyüm ki hem size yansıtmamak hem de sizi üzmemek için yayını sunması için Halit hocamdan rica ettim. Allah razı olsun kırmadı beni. Hastanedeyim, tek derdim Eymen’e geçmemesi. Salı günü yayında görüşmek üzere”

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER