GHA Güncel Haber Ajansı

Emaar Square Mall’a ünlü akını

Emaar Square Mall’a ünlü akını
Bu haber 12 Ekim 2017 - 21:22 'de eklendi ve 138 görüntüleme kez görüntülendi.

İstanbul ve Anadolu yakasının yepyeni yaşam alanı Emaar Square Mall, ünlü isimlerin uğrak noktası olmaya devam ediyor. Sanat, spor, cemiyet ve iş dünyasının ünlü isimleri Emaar Square Mall’da alışverişin yanı sıra, Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde de eğlenceli vakit geçiriyor.

Ünlü isimlerin Anadolu yakasındaki yeni uğrak noktası Emaar Square Mall, sanat, spor ve cemiyet dünyasının tanınan simalarını ağırlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta, Kaya Çilingiroğlu, oyuncu sevgilisi Seda Evin ile alışveriş için Emaar Square Mall’u tercih ederken, hafta sonu ise oğlu Hüseyin Kaya ile Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’ni gezerek eğlenceli ve keyifli anlar yaşadı.

Açtığı yeni Mudo mağazasını görmek için gelen iş adamı Mustafa Taviloğlu da Emaar Square Mall’un konukları arasındaydı. Yeni mağazasından oldukça etkilenen Taviloğlu, çalışanlarına da çeşitli tavsiyelerde bulundu.

Cemiyet hayatının tanınan simalarından Çiğdem Hitay da alışveriş için Emaar Square Mall’u tercih edenler arasındaydı. Alışveriş yaparken keyifli olduğu görülen Hitay, içtiği yorgunluk kahvesinin ardından Emaar Square Mall’dan ayrıldı.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER