GHA Güncel Haber Ajansı

İnci Kolye Modelleri

İnci Kolye Modelleri
Bu haber 07 Kasım 2017 - 13:36 'de eklendi ve 604 görüntüleme kez görüntülendi.

İnci Kolye

 

İnci kolye, inci tanelerinin birleşiminden meydana gelmektedir. İnci, zor temin edilmedi nedeniyle değerli eşyalar atasındadır. İnci bir taş değil, istiridyelerin bir parçasıdır. Bunun için de elde edilmesi zor bir parçadır. Pahalı ve elde edilmesi zor bir takı malzemesi olan incinin kolyesi, yüzüğü, küpesi ve bilekliği bulunmaktadır. Kadınların en çok kullandıkları takılar arasında inci kolyeler bulunmaktadır. Özellikle düğün ve özel günlerde birçok kadın inci kolye takmayı tercih eder.

 

İnci Kolye Modelleri

 

Yüzyıllar boyunca inci, şıklığın ve zarafetin sembolü olmuştur. Mutlu birliktelikleri simgeleyen inci kolyeler, nesilden nesile aktarılan en özel parçalardır. Hemen hemen her kadının takı kutusunda yer alan inciler, set olarak da sergilenmekte ve satılmaktadır. İnci zarafeti sarı veya beyaz altınla da birleşince bu setler kadınların oldukça dikkatini çekiyor.

 

İnci kolye, küpe ve bileklikler zirkon zarafetiyle de birleşince kadınlar gözlerini bu parçalardan alamıyorlar. Kendi kişiliğinizi yansıtan ve özel günlerde sizi bir adım öne çıkaracak inci kolye ve inci setlere sahip olmak için www.takikehribar.com adresine göz atabilirsiniz.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER