"Enter"a basıp içeriğe geçin

İnsanların kanı bozulmuş

Gerek kapı komşunuz, gerekse yolda gördüğünüz fakat hiç muhabbetinizin bulunmadığı insanları düşünün. Ve o insanlar ile yakından uzaktan bağınız olmasa bile size kötü duruma düştüğünüzde el uzatmadığını farz edin.

Sonuç ?

Elde var sıfır. Belki nedeni biraz sekteye uğratabilecek cinsten olabilir fakat durumu pek içler açısı olmadığını defalarca izah edilerek kanıtlamış bir şekilde karşınıza çıkabilir.

Öte yandan insanların eski Türk insanı olduğunu fark etmiş olabilen insanlar olabilirsiniz. Çünkü günümüz insanının yapısı ve genleri değiştirilerek yaşama sunulmuş gibi bir durum belirtmekteler. Yere düşenlere tekme atanlar, insanların arkasından kuyu kazanlar, yüzüne gülüp arkasından atıp tutanlar. Bunlar hep yeni düzenin basitlendirilmiş insanları.

Telefon ve tablet Dünyasın'da kaybolan fakat bir daha gün yüzüne çıkarılmayan karanlık insanların ta kendileri.

Bunu inkar edemeyiz. Belki durumu karışık bir ruh halinde olabilir fakat bunu açıklayacak tek bir neden bile bulunurken zor duruma girilebilir bir bedene sokuluyor.

İnsanların eski çağ insanı olmadığı kanıtlandı ancak yeni çağ'ın parlak bir geleceğe hitap etmesi biraz zor gibi gözükebiliyor. Belki yanlış algı oluşturulmak isteniliyor ancak düzenin hiç iç açıcı olmadığını defalarca tekrarlama gereği duyduğumuzu ifade edebiliriz. Öte yandan insanların ve insanlığın bu yönde olumlu olarak seyir etmediğini ifade edelim ki insanların ve yaşadıkları ortamında pek naif olduğunu belirterek detaylarını sunmuş olalım.

Amacımız insanlara ders vermek değil içinde bulundukları yanlış durumlardan onları kurtarmak.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir