GHA Güncel Haber Ajansı

İstanbul Projeleri

İstanbul git gide büyüyen ve kalabalıklaşan bir şehirdir. Bu milyonluk şehirde ise ev ihtiyaçları her geçen gün artmaktadır. Bu durumu bilen ve sizler için fırsatlar yaratmak isteyen inşaat firmamız yeni yılda da yepyeni konut projelerini…

İstanbul Projeleri
Bu haber 03 Ekim 2017 - 14:59 'de eklendi ve 115 görüntüleme kez görüntülendi.

İstanbul git gide büyüyen ve kalabalıklaşan bir şehirdir. Bu milyonluk şehirde ise ev ihtiyaçları her geçen gün artmaktadır. Bu durumu bilen ve sizler için fırsatlar yaratmak isteyen inşaat firmamız yeni yılda da yepyeni konut projelerini hayata geçirerek herkesin ev sahibi olmasını sağlamıştır. İstanbul’un çeşitli semtlerinde farklı projelere imza atan firmamız ve teknik ekibimiz Halkalı konut projeleri ile oldukça ses getirmiştir. Bağcılar satılık daire ilanları verildikten kısa süre sonra tükenen dairelerimiz aynı konsept ile tekrar Halkalı ‘da sizler ile buluşmuştur.

 

Avantajlı fiyat seçenekleri Halkalı satılık daire projeleri ile devam etmekte olup hedefimiz İstanbul’da yaşayan herkesin ev sahibi olmasına katkıda bulunmak. Bunun için uygun daire fiyatları, kolay ödeme seçenekleri, düşük vade farkı ve minimum peşinat ile daire satışları yapmakta olan firmamız yeni ve uygun fiyatlı farklı projeler ile Güneşli’ de yeni dairelerimizin yapımı başlamıştır. Güneşlide satılık daire seçeneklerimiz tükenmeden gelip model daire üzerinden boş daireleri görmenizi ve avantajlı fiyat seçeneklerinden de faydalanarak ev sahibi olmayı düşünmenizi tavsiye ederiz.

www.ngresidence.com

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER