GHA Güncel Haber Ajansı

‘İyilik Kulübü’ Bu Hafta Minik Selin’in Hayallerini Gerçekleştiriyor!

‘İyilik Kulübü’ Bu Hafta Minik Selin’in Hayallerini Gerçekleştiriyor!
Bu haber 24 Kasım 2017 - 20:24 'de eklendi ve 605 görüntüleme kez görüntülendi.

Türkiye’nin her yerinden, hasta, travma geçirmiş, savaş mağduru, yetim, öksüz, ebeveynleri şehit veya gazi olmuş çocukların hayallerini gerçekleştirmeyi hedefleyen ‘İyilik Kulübü’ yeni yayın döneminde de TRT 1 ekranında yer almaya devam ediyor.

Yeni bölümünde doğuştan kalp hastası olan 12 yaşındaki Selin Altun’un dileklerinin ekrana yansıyacağı program, 26 Kasım Pazar akşamı saat 23.30’da TRT1’de izleyici ile buluşacak.

Kalp hastalığı sebebiyle bebekliğinden itibaren birçok ameliyat geçiren Selin, ayrıca skolyoz tedavisine de devam ediyor. Bu zorlu sağlık sürecinden geçen Selin’in İyilik Kulübü ekibinden dileği, okçuluk sporuyla ilgili bilgilenmek ve antrenman yapmak…

Heyecanlı bir güne başlayan Selin, ilk önce İstanbul’da düzenlenen Fetih Kupası’nı izleyecek ve yarışmacılarla tanışarak onlardan okçuluk hakkında bilgi alacak. Sonrasında yay ve ok yapımını öğrenen minik Selin, son olarak okçuluk eğitmeninden okçuluk dersleri alarak ok atmayı öğrenecek.

Her aşaması uzmanların görüşü alınarak hazırlanan ‘İyilik Kulübü’ programı çocukların birden fazla hayalini gerçekleştiriyor. Yaşamak zorunda kaldıkları zorlukları unutturarak, hayatlarında fark yaratacak, belki yıllar sonra bile hatırlayacakları, mutlu olacakları bir gün geçirmeyi amaçlıyor. Bu sayede yaşadıkları travmaları daha kolay atlatmaları sağlanıyor.

Yönetmenliğini Emrah Tellioğlu’nun yaptığı, Işık Yönt ve Ömer Fırat Köker tarafından sunulan “İyilik Kulübü” 26 Kasım Pazar akşamı yeni bölümü ile saat 23.30’da TRT 1 ekranında olacak.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER