GHA Güncel Haber Ajansı

Oteliniz Hakkında Her An Bilgi Sahibi Olabilirsiniz

Küçük veya orta çaplı otellerde kullanımı çok faydalı olan bir otel programı ile cep telefonunuzdan otelinizi yönetebilirsiniz.

Oteliniz Hakkında Her An Bilgi Sahibi Olabilirsiniz
Bu haber 23 Kasım 2017 - 13:08 'de eklendi ve 760 görüntüleme kez görüntülendi.

Küçük veya orta çaplı otellerde kullanımı çok faydalı olan bir otel programı ile cep telefonunuzdan otelinizi yönetebilirsiniz. Odaların ne zaman boşalacağı, ne zaman dolacağı, rezervasyon bilgileri, kazandığınız paralar gibi bilgilere cep telefonunuzdan basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Eğitim gerektirmeyen bir program olup bilgisayar, tablet veya cep telefonundan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sunucuya ücret ödemek gibi bir zorunluluk yoktur, bakım gerektirmez, veri tabanı lisans ücreti ödemezsiniz basit kullanıma uyarlanmış sade bir programdır.

Oteliniz İle İlgili Her İşlemi Online Yapabilirsiniz

Nerede olursanız olun otelinizi yönetebilme şansınız olan bu program ile sürekli online olabilir ve her işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Otel yazılımı sayesinde bilgilerinizi otomatik olarak yedekleme şansınız vardır ister günlük, ister haftalık ya da aylık yedekleme yapmaya programlanabilir. Windows, mac, linux, android ve Windows mobil işletim sistemlerinde kullanılabilir. hmsotel.com adresinden bulabileceğiniz otel programının en güzel yanı ise bilgisayarınız çöktüğünde veya telefonunuz çöktüğünde, bozulduğunda program etkilenmez, farklı telefon veya bilgisayardan kullanmaya devam edebilirsiniz. Sistem 7/24 sizin denetiminize açıktır.

https://hmsotel.com/

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER