GHA Güncel Haber Ajansı

Oto Yardımı Ve Çekici

Yolda seyir halinde iken başınıza beklendik ya da beklenmedik birçok olay ve en kötüsü de trafik kazaları gelebilir. Trafik kazası ya da farklı sebeplerden dolayı yolda kaldığınız durumlarda en çok sıkıntıyı yaşayan tarafın…

Oto Yardımı Ve Çekici
Bu haber 30 Eylül 2017 - 17:44 'de eklendi ve 118 görüntüleme kez görüntülendi.

Yolda seyir halinde iken başınıza beklendik ya da beklenmedik birçok olay ve en kötüsü de trafik kazaları gelebilir. Trafik kazası ya da farklı sebeplerden dolayı yolda kaldığınız durumlarda en çok sıkıntıyı yaşayan tarafın siz olduğunu bildiğimiz için sizlere 7/24 faydalanabileceğiniz oto kurtarma ve yol yardım hizmeti vermekteyiz.

 

Çekici Hizmeti ve Araçların Çekilmesi

 

           Oto çekici hizmetimiz sayesinde arıza ya da kaza sebebi ile yolda kalan araçlarınız nerede olursa olsun özel çekicilerimiz ile alınır ve istediğiniz güvenli otoparka ya da servis şubesine götürülür. Araç çekici hizmeti aracınızın yürüyemeyecek durumda ya da çalıştırılmasının tehlikeli olabileceği her durumda kullanılmalıdır. Bu hizmetimizden faydalanmak için sürekli olarak hizmet veren web sayfası ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve yolda yaşadığınız diğer sorunlar ile ilgili olarak da destek alabilirsiniz.

 

Teknik Destek İçin Buradayız

 

Araçlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm teknik desteği vermekten çekinmeyen firmamız sizlere onarım ve araç kurtarma konusunda da sorununuz çözülüp aracınız tehlike arz etmeyecek şekilde tekrar yola çıkabilecek duruma gelinceye kadar hizmet vermektedir.

www.otoyolyardimi.com

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER