GHA Güncel Haber Ajansı

Özel Yatın Keyfini Çıkarın

Özel yat kiralama alanında pek çok insan güvenilir bir adres bulmakta zorlanır. Zira söz konusu motor yat kiralama olunca burada can güvenliğinden konfora kadar pek çok önemli kavram mevcuttur.

Özel Yatın Keyfini Çıkarın
Bu haber 06 Aralık 2017 - 14:14 'de eklendi ve 1.134 görüntüleme kez görüntülendi.

Özel yat kiralama alanında pek çok insan güvenilir bir adres bulmakta zorlanır. Zira söz konusu motor yat kiralama olunca burada can güvenliğinden konfora kadar pek çok önemli kavram mevcuttur. Ancak bu duruma karşı çözüm Breeze Yachts’tadır. Breeze yachts, özel yat kiralama alanında üstün kalitede hizmet veren bir firmadır. Uzun yıllar turizm ve yatçılık sektöründe faaliyet göstermiş kimseler tarafından kurulmuş olan Breeze Yachts, bu tecrübeden beslenerek hiçbir şeyi şansa bırakmaz. Dünyanın her yerinde bu hizmeti sunan firma, filosunda yalnızca en kaliteli markalar tarafından üretilen yatları bulundurur. Aynı zamanda yat transferi hizmeti ile de oldukça pratiktir. Ayrıca gulet kiralama ve mega yat kiralama hizmeti de vardır.

Firmanın Yeri Nerede?

Breeze Yachts, Göcek’te yer alır. Firmanın yeri Dalaman Havalimanına arabayla yirmi dakika uzaklıkta yer alır. Bu mükemmel konumunun yanı sıra personelli yat kiralama hizmeti ile de müşterilerine kendini daha özel hissettirecek çözümler sunar. Bu sayede müşteriler hem lüks ve özgür bir tatilin tadını çıkarır hem de yalnızca kendileri için orada bulunan personelden en üstün kalitede hizmet alırlar.

https://www.breezeyachts.net/tr

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER