GHA Güncel Haber Ajansı

Sincan’da su kesintisi 3 gün boyunca yaşanacak

Ankara’nın Sincan ilçesinde su kesintisi yaşanması abonelerin ASKİ sitesine akın etmesine neden oldu. Peki, Sincan’da sular ne zaman gelecek?

Sincan’da su kesintisi 3 gün boyunca yaşanacak
Bu haber 20 Ocak 2017 - 2:13 'de eklendi ve 140 görüntüleme kez görüntülendi.

Ankara’nın Sincan ilçesinde su kesintisi yaşanması abonelerin ASKİ sitesine akın etmesine neden oldu. Ankara Su Ve Kanalizasyon İdaresi tarafından açıklanan su kesintisi programına göre Sincan’da 19-21 Ocak 2017 tarihleri arasında toplamda 33 saatlik kesinti yaşanacak. Aboneler “Sincan’da sular ne zaman gelecek?” diye merak ediyor.

ASKİ’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklama göre Ankara’nın Sincan ilçesinde “Saraycık Deposundaki şebeke hattı yenileme çalışması nedeniyle” sular kesilecek. 19 Ocak Perşembe günü saat 08.00’da başlayacak olan su kesintisi, 19.00’a kadar 11 saat boyunca devam edecek. Aynı çalışma nedeniyle 20 Ocak Cuma ve 21 Ocak Cumartesi günü de 08.00-19.00 saatleri arasında su kesintisi yapılacak.

Sincan’da su kesintisinden etkileneceği açıklanan bölgeler şöyle: Saraycık Köyü, Osmanlı Mahallesi, Ertuğrul Gazi Mahallesi.

ASKİ yetkilileri, arıza giderilme saatinin konuma ve arıza büyüklüğüne göre birkaç saat farklılık gösterebileceğini belirttiler.

 

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER