"Enter"a basıp içeriğe geçin

Siz inanıyorsanız başarabilirsiniz

Hayat aslında sizin üzerinizden yürüyen bir Evren haline gelmiştir. Çünkü insanoğlunun olmadığı bir evde huzur bulunmaz, insanoğlunun olmadığı bir takside müşteri bulunmaz. Hayat zor olabilir ama mücadele vermek her zaman sizin amaçlarınız içerisinde kendine yer bulmalıdır.

Aksini düşünmeye vaktiniz olmasın. Mücadele ruhunuzun ve verdiğiniz çabaların sizin çizilen kaderinizde derin bir yerinin olduğunu unutmayın. Çünkü hayat sizin gibi insanların yaşama verdiği çabaları her zaman için doğru yol üzerinden devam etmesi gerektiğini bilmek gerek.

Bir hayalinizin olduğunu düşünün ve bu hayalinizin sizin gibi insanların hayatında uzun süre yer alabileceğini farzedin. Daha sonra bu hayalinizin diğer insanlar tarafından nasıl karşılandığını gözlemleyin. Hayallerinizin nasıl bir izlenime sahip olduğunu fark edin. En sonunda hayalinizin gerçekleşmesi için verdiğiniz çabaların ilk günden beri süre gelen bir başarı izlenimi olduğunu unutmayın.

İnsanların sizin üzerinizden polemik yapmasına izin vermeyin. Hayallerinize sokulan yabancı parmakların canınızı bir nebze bile olsa acıtmasına  izin vermeyin. İnsanların ne dediği umurlarınızda olmasın. Ya da duymamazlıktan gelerek aslında onlara ne kadar da ciddiye almadığınızı göstermiş olarak onlara büyük bir son ile karşılaşmalarına yer verebilirsiniz. 

Hayalleriniz varsa insanların olumsuz düşünmeleri sizin hayatınıza camdan yada bacadan girmek için büyük bir mücadele içerisine girebilecek.

Öte yandan fikirlerinize karışmasına izin vermediğiniz insanların sadece hayallerinize değil hayatlarınıza dahi karışmasına imkan sağlamayın.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir