GHA Güncel Haber Ajansı

Tazedirekt emojili web adresleriyle Türkiye’de ilke imza attı, alışverişe hız ve eğlence kattı

Tazedirekt emojili web adresleriyle Türkiye’de ilke imza attı, alışverişe hız ve eğlence kattı
Bu haber 04 Eylül 2017 - 13:18 'de eklendi ve 975 görüntüleme kez görüntülendi.

Dünyada büyük ilgi ile karşılanan, internet sitelerine emojili alternatif web adresleriyle erişim sağlayan uygulamayı Türkiye’de ilk kez Tazedirekt hayata geçirdi.Taze ürünlere direkt erişim sağlamak isteyen tüketiciler, Tazedirekt websitesine ulaşmak için adres satırına; üzüm, mandalina, kavun veya süt emojilerinden birini yazarak alışverişlerine daha hızlı ve eğlenceli başlayabilecek.
Günlük mesaj ve e-postaların olmazsa olmazı haline gelen, duyguların görsel olarak daha kolay ifade edilmesine fırsat veren emojiler ile artık websitelerine doğrudan erişim sağlanabilecek. Başladığı andan itibaren büyük bir merak ve ilgi ile karşılanan, internet sitelerinin adreslerini emojilerle kısaltarak web adreslerine hız ve eğlence katan uygulamanın Türkiye’deki ilk temsilcisi Tazedirekt oldu.
Dünyayı sallayan uygulamayla Türkiye, Tazedirekt ile tanışacak
Duygu ve düşüncelerin tek bir ikon ile ifade edilmesini sağlayan emojiler yıllar içerisinde dünyanın en popüler iletişim dili olmayı başardı. Yeni hayata geçirilen ve tüm dünyada büyük bir ilgiyle karşılanan emojili alan adları web sitelerine hızlı, eğlenceli, doğrudan ve kolay erişim sağlıyor. Uygulamanın Türkiye’deki ilk temsilcisi olan Tazedirekt, sevenleriyle bundan sonra emojili alternatif web adresleri üzerinden de buluşacak.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER