GHA Güncel Haber Ajansı

Telefon Tamirleri İçin Vazgeçilmez Adres

Samsung, Apple ve LG kullanıcıları telefonlarındaki sıkıntılar, bozulmalar için artık endişe etmenize gerek yok. S7 edge ekran sıkıntıları için son teknoloji ürünler ile hizmetinize açığız.

Telefon Tamirleri İçin Vazgeçilmez Adres
Bu haber 04 Aralık 2017 - 11:34 'de eklendi ve 1.175 görüntüleme kez görüntülendi.

Samsung, Apple ve LG kullanıcıları telefonlarındaki sıkıntılar, bozulmalar için artık endişe etmenize gerek yok. S7 edge ekran sıkıntıları için son teknoloji ürünler ile hizmetinize açığız. İşini bilen kişilerden oluşan kadromuz ile samsung marka S6 edge ekran sorunlarınızı kısa zaman içerisinde çözüyoruz. Bir telefon servisine ihtiyacınız varsa şuan tam olarak olmanız gereken yerdesiniz. Apple marka Iphone 5, Iphone 5S, Iphone 6, Iphone 6S marka telefonların kırılmaz cam takım işlemleri yapılmaktadır.

Arıza Talep Formunu Doldurun Biz Size Dönelim

Müşterilere en kaliteli hizmeti sunmak için geliştirdiğimiz fikirlerden biriside arıza talep formu. Whatsapp hattımız ve iletişim bilgilerimiz de bulunan telefon numaralarımız haricinde bir de arıza talep formumuz var. Bize ulaşmak için kişisel birtakım iletişim bilgilerinizi vererek telefonunuzun arızasını yazıp formu göndermeniz yeterli. Samsung S8 ekran çatlaması problemi ile alakalı bir form doldurduğunuz da biz size kısa zamanda dönüş yapacağız. Aynı durum diğer markalarda da geçerlidir. Samsung S8 plus ekran, samsung kasa değişimi, samsung çıta değişimi gibi arıza ve tamir işlemleri yapmaktayız.

https://ekranservis.com/

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER