GHA Güncel Haber Ajansı

TRT 1 Gündüz Kuşağı Haftaya Hareketli Başlıyor!

TRT 1 Gündüz Kuşağı Haftaya Hareketli Başlıyor!
Bu haber 15 Ekim 2017 - 11:22 'de eklendi ve 441 görüntüleme kez görüntülendi.

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 16 Ekim Pazartesi günü Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ izleyici ile buluşacak.

Robotik Cerrahi Doktor Geldi’de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve Dr.Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ programı 16 Ekim Pazartesi günü saat 12.45’te TRT 1’de izleyicisi ile buluşacak.

Pazartesi günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programında, Prof. Dr. Yavuz Selim Pata, bademcik şişmesi ve tedavisi ile ilgili bilgi verecek. Prof. Dr. Mustafa Güden ise robotik cerrahi hakkında bilgi verecek ve bilinmeyenleri anlatacak.

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

16 Ekim 2017 Pazartesi günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programında, Trabzonlu Akçay ailesinin babası Yunus sabaha kemençeyle başlayıp tüm günü taka yapmakla geçirirken, eşi Meryem ve kızı Asiye bu durumdan şikayetçidir. Asiye sevdiğiyle evlenip yüksek lisans için yurtdışına gitme isteğinden babasının da haberi olsun istemektedir ama Yunus’un kızıyla ilgili planları farklıdır.

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan “Bir Yastıkta Kocayalım” ‘Evlilik nedir?’, ‘Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?’, ‘Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar artıyor?’ gibi sorulara cevap arayacak.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER