GHA Güncel Haber Ajansı

TRT Ev Sineması Projesi’nden ‘Bir Gün Bir Çocuk’ Filmi, Salı Akşamı TRT1’de!

TRT Ev Sineması Projesi’nden ‘Bir Gün Bir Çocuk’ Filmi, Salı Akşamı TRT1’de!
Bu haber 24 Ekim 2017 - 0:19 'de eklendi ve 942 görüntüleme kez görüntülendi.

TRT Ev Sineması’nın ortaya koyduğu projelerden biri olan’ Bir Gün Bir Çocuk‘ filmi 24 Ekim 2017 Salı akşamı 20.00’da TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

BASIN BÜLTENİ 23 Ekim 2017

Başrollerini Cemil Büyükdöğerli, Mehmet Usta, Denizhan Akbaba, Veysi Aslan ve Çağan Efe Ak’ın paylaştığı ‘Bir Gün Bir Çocuk’ filmi, 24 Ekim 2017 Salı akşamı 20.00’da TRT 1 ekranlarında yer alacak.

Filmin konusu; başarılı ve zengin pedagog Mete’nin hayatı herkesin arzulayacağı bir hayattır. Maddi rahatlığı, iyi bir işi, onu seven bir eşi vardır. Ancak Mete için bunlar yetersiz kalır çünkü hiçbir şey onu mutlu etmemektedir. Çocuk isteyen eşi ve torun isteyen hasta babasının baskıları da onu iyice bezdirmiştir. Tamamlamaya çalıştığı doktora tezini yazabilmek için zorunlu olarak taşrada yer alan Sevgi Evi adlı bir yerleşkeye gider. Tek isteği kafasını dinleyip tezini bitirmek olan Mete büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. Çünkü Sevgi Evi dışında hiçbir şeyleri olmayan küçük çocukların büyük mutlulukları Mete’nin de hayatını sorgulamasına ve değiştirmesine vesile olacaktır.

Bir Gün Bir Çocuk ‘un yönetmen koltuğunda, filmin senaryosunu da üstlenen Sinan Sertel oturuyor. Filmin yapımcılığını da Turgay Şahin üstleniyor.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER