"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ülkenin pis iş ahbapları temizlenmeli

Bazı sorunlar var çözülemeyecek gibi duran ve onları çözmek için hiçbir uğraş göstermeyenler var. Biliyoruz bazı şeyler belki yalan diye söylenecek ama doğrular elbet ortaya çıkıyor. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar efendiler!

Bu ülke ne insanlar gördü, insan olmamış. Ne pozlara gülümsedi, pozlar olmamış. Sen gel bu milleti yık(başarısızlar yapamazlar). Başına bela sal 2015 yılına kadar yüzlerce evladına kıy, üstüne her şehirde haftada 1 bomba patlat masum canlara kıy, barış iste, özgürlük iste. Adamın aklını alırlar ağır gel, gelme!

Ben bunları yazarken kendime şucu, bucu, onlar, buradakiler, oradakiler diye belirtmiyorum ben insanım. Ki zaten vatanımı milletimi korumak için siyaset yapmamada gerek yok iktidarda dedem yok, yancılığını yaptığım yok. Ben siyasete karşı değilim, yapılacak yeri bilinir, yapılaması gereken yerler vardır.

İçerde hâla birileri ve var cirit atarak keyfe keder geziyorlar. Bazı yerlerden istihbaratlar alınıyor ve bazı canlara kıyılıyor. İnsanlar ölümle pençeleşiyor bir türlü dertler bitmek bilmiyor. Medya istediğini yazar, bende köşe yazarıyım istediğime atar, istediğime tutarım. Ama bu devran böyle yürümez, sus testisini kırarlar, kafalara çalarlar. Bir düzen olmalı şu anda bulunmayan ve yaşanılmayan.

Çünkü biz böyle ilerlersek daha çok can verir zararsız, masum insalara ağıtlar yakarız. Önce içerde bulunanlar alınacak ki ortalık biraz olsun safları temizlenmiş olarak insanlarda bir izlenim kazandırabilsin yoksa diğer türlü hiçbir halta yaramayan kalabalık meydan örtüsü serilir işe yarayacağı olmaz.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir